User Registration

or Скасувати
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація лікарів-пародонтологів України»
  • 1

Асоціація лікарів-пародонтологів України запрошує

до участі в міжнародному конгресі EuroPerio 9 (20-23 червня 2018, Амстердам)

 

Реєстрація починається з 25 вересня 2017

 

 

до 14 березня 2018

14 березня -8 червня 2018

с 9 червня 2018

 

Члени EFP

530

680

810

 

Не члени EFP

680

810

930

 

Зубні гігієністи

390

490

610

 

 

Студенти (повна занятість), асистенти стоматолога, мед.сестри

Необхідно підтвердження посади!

260

315

375

 

З питань реєстрації дзвонити (044) 235 63 94

IMG 7488

EP9 sayt

 

Відео місяці: перехід на EuroPerio9
На YouTube в рамках рекламної кампанії EuroPerio9 були випущені відеоролики за участю президента EFP Гернота Віммера, членів організаційного комітету EuroPerio9 і президентів національних товариств пародонтології EFP. Використовуючи гасло «Давайте перейдемо на EuroPerio9», відеоролики показують учасників на велосипедах в Амстердамі, приймаючому місті в червні 2018 року.

http://www.efp.org/email/2017/august-video.html?ga=bmo0817

 

EFP запускає проект випускників та запрошує на онлайн-реєстрацію
Випускники EFP - це мережа, що базується на акредитованих аспірантурах EFP в пародонтології. Проект "Випускники EFP", координований Філіппо Граціані, об'єднує випускників та викладачів цих програм. В даний час організовуються спеціальні випуски EFP Alumni (включаючи сесію в EuroPerio9). EFP запрошує кожного, хто має право на членство, зареєструватися в Інтернеті на сторінці випускників EFP у розділі "Освіта" веб-сайту EFP.

http://www.efp.org/newsupdate/efp-alumni-project-online-registration/?ga=bmo0817

 

Повна інформація про наукову програму EuroPerio9 випущена
Оргкомітет EuroPerio9 опублікував "друге оголошення" наукової програми з'їзду, який проходить у центрі RAI Amsterdam з 20 червня до 23 червня 2018 року. Основні теми включають живу хірургію, дебати про використання антибіотиків, інтерактивний сеанс із сценаріями лікування та "кошмарний сеанс".

http://www.efp.org/europerio9/docs/europerio9-2018_2nd-announcement_a5-quer_06_final02_web.pdf?v=1502269266&ga=bmo0817

 

Мішель Ренерс викладає бачення EuroPerio9
Мішель Ренерс, голова організаційного комітету EuroPerio9, стверджує, що конгрес Амстердама 2018 буде більш інтерактивним, ніж будь-коли, з більшою участю жінок та молодих фахівців з періодонта та багатьма нововведеннями в програмі. "Я думаю, що поєднання місця розташування, наукової програми та наших комунікаційних планів створить дуже цікаву зустріч, на якій кожен зможе отримати вигоду та досвід", - говорить вона.

http://www.efp.org/newsupdate/michele-reners-vision-europerio9/?ga=bmo0817

 

Оновлений Perio Insight Magazine робить прорив в генетиці та висвітлює останні дослідження пародонта
Літнє видання журналу Perio Insight тепер можна завантажити з веб-сайту EFP. Воно пропонує поглиблений аналіз ролі генетики в захворюванні пародонтиту, звіт про глобальний заклик до дій щодо захворювань пародонту та огляд останніх досліджень, опублікованих у журналі EFP з клінічної пародонтології.

http://www.efp.org/publications/perioinsight/perioinsight04/?ga=bmo0817

 

ADV EUROPEANDAY 2017 FLATTEN HORIZONTAL

 

im344-190050

 

Філіппо Граціані, EFP координатор Європейського дня ясен в 2017 році подякував за участь: «Це безпрецедентно в Європейській Стоматології, і я глибоко вдячний десяткам колег, що добровільно працюють по всій Європі, щоб зробити цей день особливим»

 

 

http://www.efp.org/newsupdate/huge-success-european-gum-health-day/?ga=bmo0517

 

Дорогі колеги і друзі!

Отже, цей день прийшов ... 12 травня - Європейський день здорових ясен -European Gum Health EFP-2017 !!! Сьогодні ми підводимо перші підсумки і я з гордістю повинна сказати, що День вдався !!! Весь план заходів, намічених нашої Асоціацією лікарів-пародонтологів України (АВПУ) був реалізований !!! Безмежно вдячна своїм учням, а також усім колегам, які взяли активну участь в цій акції !!! Дякую всім керівників регіональних відділень нашої АВПУ: Одеса, Харків, Львів, Запоріжжя, Ужгород, Біла Церква, Полтава, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Краматорськ і, звичайно, Киев !!! Дякую Українську асоціацію зубних гігієністів (президент-проф.О.В.Деньга), Українську академію стоматологічного здоров'я (президент-проф. Н.О.Савічук), ТМО "Стоматологія" м.Київ (Директор- В.А. Мохорєв, зам .директора-В.П. Мірза), директора ДС НМАПО ім. П.Л. Шупика (проф.- Е.Н. Дорошенко), які активно підтримали нашу акцію і реально допомогли її реалізації !!!
Окрема подяка нашим партнерам, без яких ми не змогли б дати пацієнтам запам'ятовується інформацію з питань профілактики: Компаніям Lacalut, Colgate, GSK, Бішофіт, а також Dentsply Sirona !!! Сьогодні ми з Вами показали таке професійне єднання і взаєморозуміння, що це дорогого коштує !!!
ДЯКУЮ УСІМ!!!
Kафедра терапевтичної стоматології ІС НМАПО імені П.Л. Шупика за підтримки ВГО «Асоціація лікарів - пародонтологов України» проводили профілактичний огляд пацієнтів з метою визначення їх пародонтального статусу за єдиною картою пародонтологічного обстеження.
Всіх обстежених були надані рекомендації щодо гігієнічного догляду за порожниною рота.

 

каф1

каф2

каф3

каф4

каф5

Кафедра стоматології дитячого віку Інституту стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти
імені П. Л. Шупика та ГО «Академія стоматологічного здоров'я» підтримує і активно залучається до заходів Асоціації лікарів - пародонтологов України, яку очолює д.м.н., проф. Білоклицька Г.Ф.
ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ тканин пародонта У ДІТЕЙ - ЗАПОРУКА ЇХ стоматологічного здоров'я.

дет1

дет2

дет3

 Лікарі СПНМЦ НМАПО імені П. Л. Шупика взяли участь в Європейському дню здорових ясен - EFP - 2017, який проходить в ІС НМАПО імені П.Л. Шупика за підтримки ВГО «Асоціація лікарів - пародонтологов України» і «Української академії стоматологічного здоров'я». Було проведено профілактичний огляд пацієнтів з метою визначення їх пародонтального статусу за єдиною картою пародонтологічного обстеження з наданням рекомендацій щодо гігієнічного догляду за порожниною рота.

 

спнмц1

 

спнмц2

 

спнмц3

 

спнмц4

З усіма фотографіями Ви можете ознайомитись на сторінці нашої Асоціації в facebook:

 https://www.facebook.com/perioukraine/

 

ADV EUROPEANDAY 2017 FLATTEN HORIZONTAL

EP9 sayt

 IMG 7488

       logo           sirona     lacalut                              

 

 

Новини

Error: No articles to display

 logo2   

АЛПУ Кафедра терапевтичної стоматології, НМАПО імені П.Л. Шупика,

Україна, Київ 01004 Бульвар Шевченка, № 1

Телефон: 380-44-235 63 94

Факс: 380-44-235 63 94

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.