User Registration

or Скасувати
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація лікарів-пародонтологів України»
  • 1

EUROPERIO-8

 

 

У столиці Великобританії - Лондоні з 03.06 по 06.06.2015г. проходив європейський конгрес - EUROPERIO-8, який один раз в 3 роки організовує європейська федерація пародонтологов (EFP), яка об'єднує 29 національних асоціацій пародонтологов переважно європейських країн. У 2013 році в їх число в якості асоціативного члена увійшла наша "Асоціація лікарів-пародонтологів України" (АВПУ). Саме це дозволило нам сформувати для участі в EUROPERIO-8 повноцінну делегацію зі своїм статусом, з виділеним місцем (Ukraine village) для подання АВПУ, з 2-х хв сюжетом у фільмі, що відображав діяльність всіх національних асоціацій. За загальною оцінкою організаторів конгресу "наше село" була кращою і це природно, тому що постарався кожен член делегації. Стіл в «нашому селі» був прикрашений національною символікою, чудовими рушниками, сувенірами з різних регіонів, книгами про Україну, Києві, Одесі. У наукову програму EUROPERIO-8 було прийнято більше 10 стендових доповідей, надісланих нашими лікарями-стоматологами. Наша академія була представлена 3 постерні доповідями (автори: професор Г.Ф.Белокліцкая з доц.О.В.Копчак і з аспірантом Ю.Е.Браун). Звичайно, головною подією конгресу було офіційне відкриття, в якому брала участь вся делегація на чолі з президентом "Асоціації лікарів-пародонтологів України" професором Г.Ф.Белокліцкой. Під урочисті звуки маршу королівського оркестру і радісні вигуки членів делегації України: «Слава Україні!» - Вона вийшла на сцену з нашим державним прапором, який гордо розвивався над сценою кілька хвилин! Після закриття EUROPERIO-8 найбільш цінні подарунки були подаровані організаторам конгресу - представникам Британської асоціації пародонтологов, а також голові оргкомітету - проф. Френсісу Хьюзу (Francis Hughes).
 
Тепер, всупереч скептикам, які в 2006 році говорили, що створюється асоціація неіснуючої спеціальності, ми довели правомірність і життєвість цієї спеціалізації, яка будучи наукомісткої і відбиває необхідність міждисциплінарного підходу у вирішенні практично будь-який стоматологічної проблеми, об'єднала стоматологів різної спеціалізації.

 

 1к

 

Члени делегації Асоціації лікарів-пародонтологів України в "українському селі" на конгресі 

 2к

 

Відкриття конгресу. Президент EFP

3к

 

 4к

5к

Президент Асоціації лікарів-пародонтологів України на офіційній церемонії відкриття конгресу6к

Професор Білоклицька Г.Ф. з учнями: Волинська Т.Б. і Браун Ю.Е.7к

Відкриття стоматологічної виставки
(зліва направо):
доц. Дерейко Л.В. (Львівський національний медичний університет ім. Д.Галицького), проф. Білокліцкая Г.Ф. (Завідувач кафедри терапевтичної стоматології НМАПО імені П.Л.Шупика), доц. Центило Т.Д. (Кафедра терапевтичної стоматології НМАПО імені П.Л.Шупика), аспірант Браун Ю.Є. (Кафедра терапевтичної стоматології НМАПО імені П.Л.Шупика).

 

Rate this item
(0 votes)
 logo2   

АЛПУ Кафедра терапевтичної стоматології, НМАПО імені П.Л. Шупика,

Україна, Київ 01004 Бульвар Шевченка, № 1

Телефон: 380-44-235 63 94

Факс: 380-44-235 63 94

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.