User Registration

or Скасувати
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація лікарів-пародонтологів України»
  • 1

Міжнародна конференція «Сучасні підходи до діагностики та лікування поліморбідних хворих з поєднаною патологією пародонту і внутрішніх органів»

 

      

Дорогі колеги!
Ми щасливі Вам повідомити, що чергова конференція нашої «Асоціації лікарів-пародонтологів України» відбулася! Як завжди, проведення будь-якої конференції, крім організаційних труднощів супроводжують переживання: прийдуть доктора або не прийдуть, буде їм цікаво чи не буде, досидять до кінця першого дня програми і чи прийдуть на 2-ий ?! Цей перелік можна було б продовжити, але, по-перше, він добре знайомий кожному, хто хоча б один раз в житті був організатором великих науково-практичних конференцій, а, по-друге, сьогодні вже все ясно !!! Всі переживання позаду! Наші дорогі колеги не тільки прийшли, а й приїхали з усіх регіонів України (Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Полтава, Вінниця, Біла Церква), повністю заповнивши великий конференц-зал НАН України (вміщає 250 людей), а в холі стояла черга в очікуванні, коли хто-небудь вийде, щоб зайняти місце, що звільнилося! Для нас дуже важливим був факт, що крім викладачів ВНЗ: професорів, доцентів, асистентів, які традиційно підтримують наші конференції, в залі переважали лікарі стоматологічних установ, серед яких було багато молоді: аспіранти, клінічні ординатори, лікарі-інтерни та студенти.
 Після кави-брейка кількість слухачів зріділа не набагато, але місце поспішаючих на роботу, тут же було зайнято новими слухачами! Отже, перший Український день (ми так його назвали, оскільки виступали тільки наші колеги-співвітчизники) нашої конференції пройшов з великим інтересом для наших слухачів! А його завершення келихом шампанського стало приємним сюрпризом для всіх присутніх!
Другий день для нас, організаторів, був не менш напруженим, так як його починали наші гості - провідні фахівці Європи, вчені зі світовим ім'ям: Korkud Demirel (Туреччина), Michele Reners (Бельгія), Alina Puriene (Литва), Deimante Ivanauskaite (Литва ). Особливо хвилюючим для нас був виступ колишнього магістра нашої кафедри терапевтичної стоматології - Анаса Ельхаратхі (Лівія), але він молодець-впорався! Далі ми вже не хвилювалися - виступали провідні фахівці України, інтерес до доповідей яких незмінний!
Ми були раді озвученим питанням від учасників конференції, ми були раді залу, наповненого слухачами, ми були раді привітанню доцента Угрина Мирона Мироновича і президента Української академії пародонтології Солонько Мирославу, і особливо тій атмосфері творчості і взаєморозуміння, яка виникає, коли збираються однодумці - люди віддані своїй професії!
Ми висловлюємо глибоку вдячність всім, хто нам допомагав! Звичайно, перш за все, Ректору НМАПО імені П. Л. Шупика Вороненку Юрію Віталійовичу, який підтримує нашу АЛПУ всі 11 років!!! Звичайно, це EFP, яка нас надихає вже більше 4 років !!! Звичайно, це наші партнери: золотий спонсор - Lacalut, срібний спонсор - фармацевтична фірма Дарниця, а також Colgate, GlaxoSmithKline, Zepter International, Dentsply Sirona, Аітас плюс, Dexcel pharma, Bish Effect, без яких би конференція просто не відбулася !!! Звичайно це наші колеги, які підготували блискучі доповіді !!! І звичайно, це ВИ - наші слухачі !!! Без Вашого живого інтересу до клінічної пародонтології все що ми робимо втратило б будь-який сенс !!!
 
 
Отже, як завжди, до зустрічі на теренах таємничої, але незмінно цікавої і загадкової пародонтології !!!
Президент ВГО «Асоціація лікарів-пародонтологів України»,
завідувач кафедри терапевтичної стоматології
ІС НМАПО імені П.Л. Шупика
Заслужений діяч науки і техніки України,
д.мед.н., професор Г.Ф.Білоклицька

 

 

 

1

 

 

 

2  3               

 

4     

 

5  

 

6

 

7

 

8 

 

9

 

10

 

EP9 sayt 

 

Programma 2017-04

 

Rate this item
(0 votes)
 logo2   

АЛПУ Кафедра терапевтичної стоматології, НМАПО імені П.Л. Шупика,

Україна, Київ 01004 Бульвар Шевченка, № 1

Телефон: 380-44-235 63 94

Факс: 380-44-235 63 94

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.